Etkinlik ve Duyurular

Başkanlığımız Eğitim Seminerleri Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Katılımına Açılmıştır

Başkanlığımız tarafından Manavgat Eğitim ve Sosyal Tesislerimizde mensuplarımıza yönelik olarak düzenlenmekte olan eğitim seminerleri 2017 yılında sınıf imkanları dahilinde diğer kamu kurum ve kuruluşları personelinin de katılımına açılmıştır.

Kamu personelinin bilgi, birikim ve verimliliğini artırmaya ve farklı kurumların personellerinin tecrübelerini paylaşmalarına imkan sağlamaya yönelik olarak düzenlenen eğitimlere kurumların yoğun talepleri tesislerimizin imkanları ölçüsünde kısmen karşılanabilmiştir. İleriki dönemlerde düzenleyeceğimiz eğitimlerde, karşılanamayan taleplere öncelik verilmek suretiyle telafi edilmeye çalışılacaktır.

Eğitim seminerlerinin katılımcılara ve kamu kurumlarına faydalı olmasını temenni eder, kamu kurumlarımıza seminerlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.


 

Seyit Ahmet BAŞ                   
Başkan                          Anayasa Mahkemesi, Hazine Müsteşarlığı, Kalkınma Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, AFAD ve Kamu Hastaneleri Kurumunun katıldığı 2-8 Temmuz 2017 Eğitim Seminerinden katılımcı fotoğrafları;