Başkanlığımız 162’nci Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Başkanlığımızın 162’nci kuruluş yıl dönümü 28-30 Mayıs 2024 tarihleri arasında kutlandı.
28 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen açılış törenimize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleri sonrası programımız saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törenimiz Başkanımız Sayın Metin YENER, TBMM Başkanımız Sayın Numan KURTULMUŞ’un konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımcılara hitabı ile sona erdi.
Törene yüksek yargı organlarının başkan ve üyeleri, bakanlarımız, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile mensupları katıldı. Ayrıca programa Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan ve KKTC Sayıştay Başkanları heyetleri ile birlikte iştirak etti.
![](../../thumbs/3086_5C4A7893 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3081_5C4A7906 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3085_5C4A7914 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3083_5C4A7936 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3084_5C4A7929 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3082_5C4A7994 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3089_5C4A8032 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3088_5C4A8045 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3091_5C4A8051 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3087_5C4A8055 kopya.jpg)
![](../../thumbs/3094_5C4A8098 kopya.jpg)